EB-5 Yatırımcı Vizesi

Amerika’da güvenilir EB-5 projelerine yatırımcı olarak katılım yaparak, EB-5 vizesi alıp ailenizle birlikte oturum ve hatta sonrasında da vatandaşlık hakkı elde edebilirsiniz.

EB-5 Yatırımcı vizesi nedir?​

Eğer ABD dışından bir ülkenin vatandaşı iseniz ve Amerika’da yeni bir hayata başlangıç yapmak istiyorsanız, EB5 Yatırımcı Programı başvurusu sizin için uygun bir alternatiftir. (U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS)). EB-5 yatırımcı programına katılmakla siz, eşiniz ve 21 yaş altındaki çocuklarınız Amerika’dan Green Card yani daimî oturum alırsınız.

EB-5 Yatırımcı vizesine başvuru

EB-5 vizesine başvuranlar minimum 900,000 USD bir yatırım tutarını bölgesel merkezlerde bulunan bir projeye aktarmak zorundalardır. Bazı bölgelerde yatırım tutarı 1.8 milyon USD şartı mevcuttur. İlk etapta şartlı verilen oturum statüsü daha sonrasında yatırım yapılan projenin belli başlı taahhütleri yerine getirmesi sonrasında daimi oturum statüsüne yükselir.

5 yıllık sürecin sonunda yatırım tutarınızı proje bazında taahhüt edilen getiri oranları ile birlikte geri alırsınız.

Ayrıca bu program ikinci vatandaşlık olarak sonradan Türkiye Vatandaşlığı’na sahip olan diğer ülke vatandaşları için de oldukça iyi bir fırsattır. Bazı ülke vatandaşlarına verilmeyen Amerika EB5 başvuru hakkı, sonradan ikinci pasaport alarak Türkiye Vatandaşı olanlara tanınmaktadır.

EB-5 Yatırımcı vizesi için başvuru süreçleri​

EB-5 Yatırım Projeleri

Amerika’da EB-5 yatırımı için uygun mevcut projeler için bizimle iletişime geçip proje detayları hakkında görüşebilirsiniz.

Bu programa başvurmak için alttaki formu doldurun, sizi arayalım…

İsminiz
Email
Telefon
Konu: Amerika Birleşik Devletleri EB-5 Yatırımcı Vizesi

Mesajınız