Ankara Antlaşması

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’de kendi işini kurup, oturum izni almalarını sağlamaktadır.

Ankara Anlaşması, Türkiye ile Avrupa Birliği ülkeleri arasında imzalanmış bir anlaşma olup günümüzde İngiltere ile aramızda geçerliliğini aktif olarak devam ettirmekte ve böylece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İngiltere’de kendi işini kurup, oturum alıp, İngiliz vatandaşlığı edinmeleri için hak sağlamaktadır. Başvuru sahibi ve ailesi İngiltere’ye kabul edildiği andan itibaren devletin sunduğu eğitim ve sağlık hizmetlerinden İngiliz vatandaşlarıyla aynı şekilde faydalanabilmektedir. Yatırımcı vizelerine göre çok daha avantajlı görünen bu vize türü için başvuru ve neticelenme süreci de çok hızlıdır.

Kişilerin kendi işini kurması zorunluluğu olan bu başvuru türünde İngilizce bilgisi, iş tecrübesi, yapmak istenilen işe göre bir sermaye ve girişimci adaylığını destekleyici bazı belgeler aranmaktadır. İş kuracak olan kişinin ailesi de beraberinde tüm haklara sahip olmakla birlikte işi kuran kişinin eşinin çalışma izni de mevcut olmaktadır.

Sizin için hazırladığımız iş planı ve başvuru dosyası ile birlikte tüm başvurunuzu İngiltere’deki yetkilendirilmiş avukatlar ile birlikte tamamlıyoruz. Vize  sürecinde ve sonrasında İngiltere’ye adım attıktan sonraki süreçte size yol göstermekte, gerekli bağlantıları sağlamakta ve detaylı bilgi paylaşımımızı sürdürmekteyiz. Birinci yılın sonundaki vizenizin uzatma döneminde de destek olmaya devam ediyoruz.

Ön görüşmelerimiz ücretsizdir. Detaylı bilgi alındıktan sonra hızlıca başvurnuz hazırlanma 1-2 ay gibi kısa sürede başvurunuz yapılmaktadır.

BUSINESS PLAN (İŞ PLANI) HİZMETİ

Ankara Anlaşması hazırlık sürecinde bazı adaylar sadece iş planına (business plan) ihtiyaç duymaktadır. Diğer süreçlerden ayrı olarak iş planı hazırlama hizmetini ayrıca vermekteyiz.

Sadece iş planı ihtiyaçlarında da bizimle iletişime geçebilir; kısa sürede tüm prosedürlere uygun olarak, iş planınızın hazırlanması için çalışma başlatabilirsiniz.

İş planı / business plan her ne kadar Ankara Anlaşması’ nın bir parçası olsa da farklı ülkeler ve kurumsal ihtiyaçlar için de business plan hazırlıyoruz. Talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Bu programa başvurmak için alttaki formu doldurun, sizi arayalım…

İsminiz
Email
Telefon
Konu: İngiltere Vatandaşlığı Ankara Antlaşması

Mesajınız